Prototip Üretimi

Ürün tasarımı ve geliştirme proseslerinden biri olan prototip üretimi ürünün, formuna, görüntüsüne, rengine, ergonomisine, yapılan geliştirmelere ve verdiği hisse tasarım onayı verebilmek için gereklidir.

Ürün tasarımı ve geliştirme sürecinde yapılacak prototip ve test çalışmaları firmalara önemli maliyet avantajı kazandırmaktadır. Hızla yaygınlaşmakta olan prototipleme metotları ile firmalar piyasaya çıkaracakları yeni ürünlerini imalat öncesi tüm tasarım kusurlarından arındırmış olurlar.

Hızlı Prototipleme Yaptırmanın Önemli Avantajları

  • Ürün tasarımı ve geliştirme sürecinde yapılacak prototip ve test çalışmaları firmalara önemli maliyet avantajı kazandırmaktadır.
  • Hızla yaygınlaşmakta olan prototipleme metotları ile firmalar piyasaya çıkaracakları yeni ürünlerini imalat öncesi tüm tasarım kusurlarından arındırmış olurlar.
  • Prototip üzerinden ürünün fonksiyonlarının ve verimliliğin arttırılması için neler yapılabilir, neler eklenebilir, bunlar tartışılır. Prototipte uygun görülmeyen, istenmeyen  geometriler, tasarım aşamasına dönülerek düzeltilir.
  • Üretimi yapılacak yeni ürün prototipleme yolu ile doğru şekilde  üretilebilir, kaliteli, çalışır, kullanılabilir, güvenli ve şık bir halde tasarlanmış olur.
  • Prototipleme yöntemi ile giderilen sorunlar ile imalat aşamasında hiçbir sorunla karşılaşılmaz.

Prototip Üretimi Hizmeti

Bu hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak, soru ve önerilerinizi paylaşmak ya da teklif istemek için lütfen bizimle iletişime geçin.