3D Optik Tarama işlemi sonucunda elde edilen nokta bulutu datasından (STL) hareket edilerek parçanın CAD datasının oluşturulması hizmetidir. CAD modelleme yapılırken nokta bulutu datasına yüksek hassasiyetle uyma gereksinimi bu işlemin zorluğunu belirler. Bu da hem teslim süresine hem de maliyete etki eden en büyük faktördür.

Garanti Ediyoruz


 • Kullandığınız CAD Programında Sorunsuz Açılma

  Evrensel dosya formatlarında sorunsuz kaydettiğimiz datalar sizin kullandığınız CAD programında da sorunsuz açılacaktır. Model katı ise katı yüzey ise yüzey olarak açılıp, patlak yüzey ya da eksik geometri ile karşılaşmazsınız.

 • Yüksek Ölçü Hassasiyeti

  İş tecrübemizin bize kazandırdığı avantajlardan biri olarak parçanızı oldukça hassas şekilde modelleyip imalata uygun olarak teslim ediyoruz.

 • Yüzey Kalitesi

  Yüzey geçişlerinin önemli olduğu durumlarda ileri yüzey modelleme kabiliyetimiz ile yüzey kalitesi yüksek olacak şekilde CAD modelleme yapıyoruz.

 • İmal Edilebilirlik

  Bizden aldığınız CAD modeller parçanın imalat esaslarına uygun olarak modellenmiş olacaktır. Çökmeler, deformasyonlar giderilmiş kalıp açıları ve toleransları verilmiş olarak imalata hazır durumda olacaktır.

 • Zamanında Teslim

  Uno Dizayn olarak verdiğimiz sözü yerine getirmek en önem verdiğimiz husustur. Bu bakımdan CAD model teslim sürelerini  detaylı inceleme sonunda belirleyip buna uyuyoruz.

 • Uygun Fiyat

  İşin hakettiği meblağı istemek dışında farklı bir politikamız yoktur. Müşterilerimiz ile sürekli çalışmayı amaç edindiğimiz için fiyatlarımızı işin hakettiğinden fazla olmayacak şekilde belirliyoruz.